TUBAN - DIY Slime Sada na výrobu slizu Obláčik XL

POPIS PRODKTU

DIY Slime Sada na výrobu slizu Obláčik XL

XL sada pre ešte väčšie množstvo nadýchaného slizu ako obláčik


Skvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac detí alebo si vytvorte sliz viackrát. Vďaka špeciálnej prísade - umelému snehu bude mať sliz neuveriteľnú jemnosť a nadýchanosť a bude vám pripomínať obláčik. Hra so slizom je ideálna na rozvoj jemnej motoriky, zmyslového vnímania a podporuje u detí kreativitu.
Sada obsahuje:
- 500 ml modrého PVA lepidla,
- 250 ml aktivátora,
- 6 g umelého snehu,
- špachtľu,
- odmerku,
- nádobu.

Zábavný, edukačný, aj relaxačný


Pre deti môže byť manipulácia so slizom upokojujúca a relaxačná. Je to skvelý spôsob, ako si oddýchnuť a znížiť stres po náročnom dni. Objavte všetky DIY slizy a hotové Jiggly slimes rôznych farieb a vôní.
Sliz je vyrobený z bezpečných a netoxických materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, neobsahujú borax. Po hre odporúčame sliz uložiť do priloženej nádobky a dobre uzavrieť.

Senzorická hra umožňuje deťom objavovať svet okolo seba prostredníctvom zmyslov.


Hranie s rôznymi textúrami, farbami a vôňami nielenže stimuluje ich zmyslové vnímanie, ale taktiež podporuje ich kognitívny vývoj, jemnú motoriku a emocionálnu inteligenciu. S produktmi značky Tuban môžu deti preskúmavať rôzne senzorické podnety a objavovať nové spôsoby učenia a zábavy.

Vyberte si variant:

19,90 €