Swim Essentials - Vodná šmykľavka Leopard béžový

Vypredané

POPIS PRODKTU

Skĺzni sa po bruchu a uži si leto!

Dlhá nafukovacia vodná šmykľavka Swim Essentials v obľúbenom dizajne béžový leopard vašim deťom zaručí veľa zábavy aj príjemné letné osvieženie. Nemusíte mať ani bazén, stačí keď šmýkačku rozložíte, nafúknete okraje a pripojíte na vašej záhradnej hadici s redukciou. Šmykľavka hneď začne rozstrekovať vodu vďaka niekoľkým párom trysiek. Vodná šmykľavka je tak za chvíľku mokrá a zábava môže začať.

Skvelá zábava pre deti i dospelých

Dráha je dlhá 550 cm, takže poskytuje dostatočný priestor na parádnu jazdu. Vhodná je pre deti od 3 rokov, ale zábavu si na nej užijú aj tínedžeri či dospeláci. Je dobré ju využívať na mäkkom povrchu, napríklad na trávniku, aby bola jazda a pristátie čo najmäkšie.

Vodná šmykľavka je kvalitná a dizajnová

Prémiová holandská značka Swim Essentials sa pri všetkých svojich výrobkoch zameriava na vysokú kvalitu, funkčnosť a neopozeraný štýl. Aj nafukovacia vodná šmykľavka s tryskami je vyrobená z kvalitného a pevného PVC. Značka tiež každý rok prináša nové špičkové designy, na ktorých si dáva veľmi záležať. Balenie je vyrobené z recyklovaného kartónu. Nechýba bezpečnostné testovanie EN-71.

Vyberte si variant:

24,95 €