Race Track Intense | 65 Pieces

NOVINKA

Nekonečné potešenie z pretekania s týmto 65-dielnym balíkom pretekárskych tratí Cleverclixx. S touto zábavnou intenzívnou sadou bude vaše dieťa pracovať na stavbe najúžasnejších pretekárskych tratí na rôznych úrovniach. Pre väčšie potešenie sa dodávajú dopravné značky, samojazdiace autíčko a stĺpy.

Cleverclixx navyše rastie spolu s vašimi deťmi. Od 3 rokov sa môžu začať učiť koncept 3D stavania. S pribúdajúcim vekom môžu vytvárať zložitejšie budovy a na základnej škole je dokonca užitočným nástrojom na matematické cvičenia.

Ešte lepšie! Stavajte o radiátor alebo iné magnetické plochy a vytvorte vertikálne umelecké dielo. Alebo kreslite najrôznejšie písmená a čísla pomocou stierateľných fixiek a buďte kreatívni so stavebnicami Cleverclixx Magnetic Building Sets.

Niekedy dostávame pripomienky, že nemôžete vytvoriť všetky úlohy uvedené na krabici. Cleverclixx patrí do kategórie Otvorená hra, takže sa od vás očakáva, že budete sami kreatívni. S touto pretekárskou dráhou môžete vytvoriť 100 rôznych výtvorov. Takže si jednoducho vymyslite svoju vlastnú verziu!

Vyberte si variant:

119,95 €