Korkii - Stavebnica BASIC 2

Stavebnica je najobľúbenejšia hračka detí od 3 rokov, rozvíja ich logické myslenie a kreativitu pri skladaní kociek do rôznych tvarov, podporuje rozvoj hrubej a jemnej motoriky, úchop do detskej ruky a koordináciu oka a ruky.

Korková stavebnica BASIC 2 je čisto prírodným produktom, ktorý je vyrobený z obnoviteľného zdroja našej planéty. Čím je korková stavebnica výnimočná?
Najväčšími výhodami korku v porovnaní s inými materiálmi je ľahkosť, tichosť a pórovitá štruktúra materiálu. Korok je o polovicu ľahší ako drevo, preto akákoľvek hra s kockami sa stáva bezpečnejšia pre dieťa. Hračky z korku patria do skupiny tichých hračiek, dieťa nie je rušené počas hry, zostáva maximálne sústredené. Pórovitá štruktúra materiálu umožňuje stavať pod uhlami, kocky sa nešmýkajú, dieťa počas hry hľadá rovnováhu. Stavanie kociek pod uhlami prinúti dieťa počas hry používať obe ruky. Je to veľká výhoda pre samotný rozvoj dieťaťa.
Korková stavebnica BASIC 2 je odporúčaná pre vek 3+. Balenie sa skladá zo 16 kociek základných geometrických tvarov, ktoré sú doplnené o šikmé kocky a ostré trojuholníky. 
Kocky nemajú ostré hrany, všetky hrany sú ručne brúsené. Tento produkt je vyrobený na Slovensku. 

Vyberte si variant:

34,00 €