Korkii - Korkové prestieranie ABECEDA

Korkové vzdelávacie prestieranie ABECEDA je navrhnuté v dvoch základných farebných kombináciách . Spoluhlásky sú vytlačené červenou farbou a samohlásky modrou farbou. Viac zábavy počas jedla alebo pri akejkoľvek inej aktivite detí. Môžete hravo využiť prestieranie a spolu s dieťaťom hľadajte jednotlivé písmená vašich mien so zvláštnou pozornosťou na ich vlastné meno. Na vzdelávacom prestieraní sú zobrazené veľké písmená abecedy.

Praktické korkové detské prestieranie s náučnou potlačou je vyrobené z prírodného korku , ktorý je mäkký a príjemný na dotyk. Pórovitá štruktúra zaisťuje, že sa nezošmykne z jedálenského stola. Detské prestieranie je natreté certifikovanými ekologickými farbami na hračky, ktoré nepredstavujú žiadne riziko pre zdravie. Farby sú odolné a pri každodennom používaní sa nepoškodia.

Detské prestieranie je vyrobené z 5 mm hrubej korkovej dosky, ktorá zaručuje jeho tvrdosť a udržateľnosť. Udržiavanie v perfektnom stave si vyžaduje nízku údržbu - utrite ju vlhkou handričkou alebo opláchnite pod tečúcou vodou. Na mastné škvrny použite čistiaci prostriedok na riad. Tento výrobok nie je vhodný do umývačky riadu.

Rozmery prestierania pre deti: 36,5 x 29,5 cm

Vhodné pre použitie v domácnosti a školských zariadeniach.

Vyberte si variant:

7,00 €