Korkii - Korálky na navliekanie OBLOHA

Ručne maľované korkové korálky určené na navliekanie na korkovú šnúrku. Pozrime sa na oblohu a čo všetko na nej nájdeme? Usmievavé slniečko, obláčiky, či mesiačik. Započujeme štebotať vtáčiky a bodkovaná lienka nám pristane na špičke prsta. Korková sada OBLOHA je tou pravou sadou, ak chcete naučiť Vaše dieťatko, aké je počasie, čo na oblohe vidíme a aké zvieratká okolo nás poletujú počas letnej prechádzky.

Všetky naše výrobky sú vyrobené na Slovensku.

Naša KORKII hračka podporuje rozvoj schopností, ako je jemná motorika dieťaťa, fantázia, ale aj logické myslenie. Spoločne s korálkami z iných KORKII sad si Vaše dieťa môže obmieňať jednotlivé dieliky a vytvárať si tak svoj vlastný príbeh na šnúrke. Korálky sú vyrobené z prírodného korkového dreva, ktoré má jedinečné vlastnosti. Je to antialergický, antistatický materiál, neprepustí žiadnu vodu a ani nepohlcuje pachy. Preto táto hračka sa dá kľudne využiť aj pri hre vo vode. Na maľovanie dielov sú použité ekologické, antitoxické farbivá. Súčasťou je aj korková šnúrka, ktorá svojou pevnosťou zľahčuje navliekanie jednotlivých dielov.

Balenie sa skladá zo 18 dielov predstavujúcich prvky na oblohe (oblaky, mesiac, slnko, hviezdy, vtáčiky, lienky, včielky) a 2 navliekacích šnúrok (0,5M). Súčasťou balenia je aj farebný návod, ktorý znázorňuje jednoduchosť navliekania.

Vyberte si variant:

31,00 €