Fridababy Grow-With-Me sada tréningových zubných kefiek

NOVINKA

Tréningová zubná kefka pre bábätká - ideálna ako náhrada či doplnok klasického prstiačika v období od 6 mesiacov. Trojuholníková hlavica so silikónovými vláknami jemne masíruje zuby aj citlivé ďasná zo všetkých strán naraz. Odnímateľná zarážka pomáha zabrániť tomu, aby sa kefka dostala príliš hlboko do úst.
Tréningová zubná kefka pre batoľatá - o úroveň vyššie - je vhodná, keď má vaše dieťatko už viac zubov, v období cca od 18 mesiacov. Unikátna 3D hlavica kefky má vlákna usporiadané do tvaru písmena V a vďaka tomu efektívne vyčistí tri strany zuba jediným ťahom. Rýchlo a efektívne, bez zbytočného kriku.
ĽAHKÉ DRŽANIE: Obe zubné kefky majú mäkkú silikónovú rukoväť, ktorá sa dobre drží a je vhodná pre malé detské rúčky.
INDIKÁTOR VÝMENY: Modré vlákna na zubnej kefke pre batoľatá postupne blednú, vďaka čomu ukazujú, kedy je potrebné kefku vymeniť.
BEZPEČNOSŤ: Neobsahujú latex, ani BPA
BALENIE OBSAHUJE: 2 zubné kefky + 1 zarážka
Dieťa musí byť počas manipulácie s kefkou pod dohľadom dospelých. Výrobok nie je hračka, ani hryzadlo. Pred použitím umyte a po každom použití dôkladne opláchnite. Pri prvých známkach opotrebovania vlákien kefku vymeňte. Zubní lekári odporúčajú výmenu zubnej kefky každé 3 mesiace. Neobsahuje latex a BPA.
Značka Fridababy ponúka praktické, jednoduché a inteligentné pomôcky pre deti a rodičov, ktoré zjednodušujú život čerstvým rodičom. Za vývojom produktov stoja švédski odborníci a rodičia, ktorí kladú dôraz predovšetkým na 100 % bezpečnosť, efektívny účinok a prémiovú kvalitu materiálov.

Vyberte si variant:

12,50 €