BABIATORS Navigator okuliare na počítač, modré, 6+

Babiators Navigator okuliare na počítač, modré

Cool okuliare pre bezpečie vašich detí chránia zrak a zabraňujú negatívnemu žiareniu z tabletov a počítačov.
Bezpečné: Značka Babiators nezabudla na svoj štýl, ktorý je veľmi obľúbený u detí aj ich rodičov, a okrem ochrany pred slnečným žiarením sa zamerala na ochranu pred škodlivým modrým svetlom z digitálnych zariadení. Vďaka špeciálnym sklám, ktoré odrážajú modré žiarenie z monitora, americká značka prináša ďalšiu štýlovú záležitosť pre bezpečie vašej rodiny. Okuliare využijete najmä pri dlhodobejšom sledovaní digitálnej obrazovky. Sklá okuliarov blokujú modré svetlo, ktoré neprimerane namáha nielen detské oči a je spojené s problémami pri zaspávaní.
Odolné: Okuliare Babiators sa vyrábajú z rezistentných materiálov, ktoré sú pre dieťa zároveň pohodlné. Vďaka flexibilnému rámiku a sklám, ktoré sú odolné voči nárazom, možno okuliare ohýbať, skrúcať alebo dokonca na ne šliapnuť. A nezlomia sa. Verte nám, máme to vyskúšané.
Štýlové: Babiators nie sú len funkčné, ale aj módne a zábavné!
Garantované: Dôvera je pre spoločnosť Babiators veľmi dôležitou hodnotou. Pri poškodení alebo strate okuliarov počas prvého roka od nákupu vám ich ZADARMO vymeníme alebo nahradíme. Vy zaplatíte iba za dopravu. 

Vyberte si variant:

26,90 €