LILLSTER - Strawberry Steve - Cali summer

Vypredané

Je tu jahoda menom Steve. Steve žije vo Švédsku. Konkrétne v Skåne. Je trochu smutný, že nikdy nezažil celé leto. Svojich pätnásť minút má v centre pozornosti každé polroka a možno aj pár týždňov po tom. Potom sa stane ako každodenné jedlo. Chce sa trblietať celé leto. Dobrodružný králik Lillster počuje o smutnej jahode. Lillster potom urobí, ako to Lillster vždy urobí, rezeň. Ponožky, Steve dostane pár svojich vlastných ružových ponožiek s trblietkami na vrchu. Aby on aj všetci nosili celé leto. Steve nikdy nebol šťastnejší.

Ružové tenké bavlnené ponožky  s dvoma klasickými zlatými trblietavými prúžkami. Červené jahody s náznakmi lesku zdobia celú ponožku .. Ponožky, ktoré zostanú na malých rýchlych nohách. Oeko-tex certifikovaný a vyrobený v Turecku.

Lillster Cali leto
Urobte ponožkové vyhlásenie a toto leto zlaďte vodopády celej rodiny. A prečo tieto "go-away-kvety" nevymeniť za kopu "go-away-socks". Naskladajte sa, aby ste boli pripravení na všetky letné slávnosti. Prečo nezačať svätojánsku naraz?

Doprajte rodinným nohám trochu extra žiaru. Letné ponožky Lillster Cali sa hodia VŠETKÝM a sú k dispozícii vo veľkostiach od novorodenca do 45 rokov . Perfektný darček. Každý potrebuje ponožky. 

Vyberte si rôzne veľkosti a zlaďte celú rodinu. Ponožky, ktoré zostanú na VŠETKÝCH rýchlych nohách. Oeko-tex certifikovaný a vyrobený v Turecku. Tieto ukážkové ponožky prichádzajú bez protišmyku.

MATERIÁL
90% bavlna, 10% lykra (certifikované OEKO-TEX).

PÔVOD
Navrhnuté vo Švédsku.
Vyrobené v Turecku

UDRŽATEĽNOSŤ
Rúrkové ponožky Lillster majú certifikát Oeko - tex. Ponožky sú navrhnuté vo Švédsku. Vyrába sa vo Švédsku a v Turecku. Keďže obe spoločnosti sú švédske, máme úplný prehľad o pracovných podmienkach a politike. Udeľujeme ponožkám aj naše vlastné kvalitné logo "srdcový list", ktoré znamená povedomie o životnom prostredí a starostlivosť o jeho nositeľa.

Protišmyková ochrana Lillster, ktorá je k dispozícii na určitých ponožkách vo veľkostiach 16-21 + 22-27, je certifikovaná spoločnosťou Oeko-tex a neobsahuje ftaláty.

Rozhodli sme sa nadviazať spoluprácu s okrem našej továrne vo Švédsku aj továrne v Turecku. Továreň je certifikovaná spoločnosťou Oeko-tex. Týmto spôsobom môžeme zabezpečiť, aby ponožky neobsahovali žiadne zdraviu škodlivé látky a aby boli dobré pracovné podmienky. Tu môžeme vyrobiť celú ponožku v jednej a tej istej továrni a vyhnúť sa tak zbytočnej preprave medzi továrňami.

Prečo vôbec vyrábať v Turecku?

Vyhovujeme požiadavkám našich zákazníkov na viac ponožiek s protišmykovou / protišmykovou ochranou.

Zvyšujeme kvalitu o ďalší stupeň a predlžujeme jeho životnosť.

Teraz celú ponožku vyrábame v jednej a tej istej továrni, čo minimalizuje zbytočné trasy prepravy.

Najväčším vinníkom v oblasti podnebia je spotreba a predovšetkým nadmerná spotreba. Každý však potrebuje ponožky. Ak si kúpite kvalitné ponožky, môžete ich dlho nosiť, ďalej predávať alebo nechať niekoho dediť. Lillsterovu ponožku nevyhodíte. Je to ako hodiť dušu. Každá ponožka Lillster má svoju vlastnú osobnosť a svoju rozprávku. Je to preto, lebo chceme deťom urobiť ponožky trochu zábavou, ale tiež preto, lebo chceme zdôrazniť, že veci nie sú bezduché. Veríme, že toto je cesta k vedomejšej spotrebe, pri ktorej nakupujete dobré veci, ktoré skutočne potrebujete.

Vyberte si variant:

7,90 €
Please select variants first