LILLSTER - Filippa the van

Pozdravte dodávku Filipa. Retro podkolienky s dodávkou, skateboardom a palmami je pre malého alebo veľkého dobrodruha nevyhnutnosťou. Aké cool :)

Ach jaj! Filppa je späť v rodine Lillsterovcov. Tenké podkolienky pre všetky dobrodružstvá. A predstavte si tieto v malom balení, najlepší darček pre novorodenca!

ŠTÝL FAM BAM
Urobte rodinným nohám trochu extra pohodlie vďaka dodávke Filippa. Ponožky Lillster sa hodia VŠETKÝM a sú k dispozícii vo veľkostiach od novorodenca do 45 rokov. Protišmyková ochrana vo veľkostiach 16-21 + 22-27. Perfektný darček alebo ako darček typu "go-away". Spojte sa s nami, FAM BAM STYLE!

Ponožky Lillster  sú tým najlepším darčekom pre všetky tohtoročné udalosti. Narodeniny, Vianoce, Valentín, Deň matiek, Deň otcov ...

POVEDzte mi VIAC O PONOŽKÁCH
Biele, tenké podkolienky v klasickom formáte s ponožkami s dvoma klasickými pásikmi na drieku a chladnými vzormi. Ponožky, ktoré sa perfektne hodia na všetky chodidlá vo veľkostiach medzi novorodencami až do 45. Čistá protišmyková ochrana Lillster vo veľkostiach 16-21 a 22-27. Certifikované OEKO-TEX.

- MATERIÁL
90% bavlna, 10% lykra (certifikované OEKO-TEX).

- ANTISLIP PROTECTION
protišmyková ochrana Lillster vo veľkostiach 16-21 a 22-27 (6 mesiacov - 4 roky). Certifikovaný Oeko-tex, bez obsahu ftalátov.

- PÔVOD
Navrhnuté vo Švédsku.
Vyrobené v Turecku.

- PRanie (pre vás, ktorí chcú, aby boli vaše Lillsterové krásne aj pre niekoľko generácií dobrodruhov).
Perte na 40 stupňov BEZ OPLACHU.
Naruby.
Nie v sušičke.

Vyberte si variant:

Cena od 7,90 € 9,50 €