Djeco - Kartová hra Tip top clap

Vypredané

Veľmi zábavná kartová hra založená na dobrej pamäti

Kartová hra Tip top clap

Veľmi zábavná kartová hra založená na dobrej pamäti. Hráči vytvrajú sled zvukov a grimás , ktorý neustále rastie a je stále náročnejšie si ho zapamätať. Skvelá hra pre celú rodinu.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. 
Pre deti vo veku 6 - 99 rokov
Pre 2 - 5 hráčov
Obsahuje 32 kariet

Rozmer balenia: 8,5 x 11,7 x 2,8 cm 

Vek: 6 - 99 rokov Počet hráčov: 2 - 5 Obsah: 32 kariet (4 x 8 zvukov alebo pohybov) Cieľ hry: Zapamätať si zvuky a pohyby v správnom poradí. Príprava hry: Karty položte otočené lícom nadol na kôpku doprostred stola. Postup hry: Začne najmladší hráč. Zoberie si z kôpky vrchnú kartu a položí ju otočenú lícom nahor vedľa kôpky. Napodobní zvuk alebo pohyb zobrazený na karte. Ďalší hráč si potiahne nasledujúcu kartu a položí ju lícom nahor na predchádzajúcu kartu. Najskôr zopakuje zvuk alebo pohyb predošlého hráča a potom napodobní zvuk alebo pohyb svojej karty. Ďalší hráč si potiahne kartu a zopakuje zvuky alebo pohyby predošlých hráčov, v správnom poradí, a potom napodobní zvuk alebo pohyb svojej karty. Takto sa pokračuje, kým sa niektorý hráč nepomýli. Keď sa hráč pomýlil, za trest si zoberie otočenú kartu. Ostatné otočené karty idú bokom. Potom otočí novú kartu a začne nové kolo. Keď sa minie kôpka kariet, použijú sa otočené karty. Poznámka: Hráči si nesmú opakovane pozrieť otočené karty. Koniec hry: Na začiatku hry si hráči dohodnú trvanie hry. Víťazom je hráč, ktorý má najmenej trestných kariet. Víťazov môže byť aj viac. 1 - zatlieskať 2 - zatrilkovať ako vtáčik 3 - žmurknúť 4 - napodobniť zvuk prdu 5 - udrieť rukou na stôl 6 - vyplaziť jazyk 7 - zamiaučať ako mačka 8 - zadupať

Vyberte si variant:

7,95 €
Please select variants first