Djeco - Kartová hra Bogoss

Vypredané

Strategická kartová hra, ktorú môžete hrať aj v tme

Kartová hra Bogoss

Strategická kartová hra, ktorú môžete hrať aj v tme, ak sa karty predtým na niekoľko minút vystavia na svetlo. Hráči majú nájsť 6 dielov kostry, no musia dať pozor, lebo niektoré kosti sú polámané.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. 
Pre deti vo veku 6 - 99 rokov
Pre 2 - 4 hráčov
Obsahuje 44 kariet

Rozmer balenia: 15,6 x 11,7 x 2,8 cm 

Vek: 6 - 99 rokov Počet hráčov: 2 - 4 Obsah: 44 fluorescenčných kariet 30 kariet s celými kosťami (zelený znak), 12 kariet so zlomenými kosťami (červený znak), 2 žolíky. Cieľ hry: Ako prvý zložiť buď 2 celé kostry, alebo 1 dolámanú kostru. Postup hry: Rozdajte si po 6 kariet. Zvyšok kariet uložte na kôpku. Hrá sa v smere hodinových ručiček. Začne najmladší hráč. Začínajúci hráč si od ľubovoľného hráča vypýta časť kostry, ktorá mu chýba (kostru tvoria 2 nohy, 2 ruky, lebka a rebrá). Keď tento hráč má danú časť kostry (so zeleným/červeným znakom), musí ju dať pýtajúcemu hráčovi. Pýtanie a dávanie kariet: - Keď pýtajúci hráč dostane kartu s celými kosťami, smie si ďalej pýtať od toho istého alebo iného hráča. - Keď dostane kartu so zlomenými kosťami, nesmie si pýtať ďalšiu a nasleduje ďalší hráč. Keď nedostane potrebnú kartu, zoberie si vrchnú kartu kôpky. Ak si potiahne vhodnú, môže pokračovať, ak nie, nasleduje ďalší hráč. ŽOLÍK: nahrádza ktorúkoľvek časť kostry, zlomenú alebo celú. Od súpera si nemožno pýtať žolíka. Hneď ako hráč zostaví kostru, vyloží ju pred seba. Hra sa skončí, keď má hráč vyložené 2 kostry z celých kostí alebo 1 kostru z polámaných kostí. Poznámka: Zábavnejší a troška strašidelný variant hry: karty sú fluorescenčné. Pred začiatkom hry ich vystavte na niekoľko minút priamemu svetlu. V tme rozoznáte karty s celými kosťami od zlomených tak, že okrajová čiara znaku na kartách so zlomenými kosťami je prerušovaná. Veľká karta s fluorescenčným okrajom slúži ako podložka pod kôpku kariet. Kôpku kariet otočených lícom nadol stačí na ňu položiť. 

Vyberte si variant:

13,55 €
Please select variants first