Djeco - Kartová hra Bisous Dodo

Najkrajšia hra na dobrú noc, ktorú jednoducho musíte mať.

Kartová hra Bisous Dodo

Najkrajšia hra na dobrú noc, ktorú jednoducho musíte mať. Taká jednoduchá, krásne zbližujúca a zábavná. Vaše dieťa ju bude milovať práve tak ako vy. A odteraz sa už do postieľky bude len tešiť.
Kartové hry sú perfektné na rozvíjanie pamäte, pozorovacích schopností, nútia deti rozmýšľať bez toho, aby si to uvedomili, stimulujú konverzáciu a samozrejme poskytujú veľa zábavy a smiechu. Veľká zábava v malom formáte, karty môžete jednoducho vziať so sebou na dovolenku či víkendový výlet. 


Postup hry: Do škatule od kariet vložíte matrac, čím ju zmeníte na postieľku. Hráč si vyberie jednu z postavičiek a položí ju otvorenými očami nahor na matrac. Druhú postavičku potrebovať nebudete. Sprievodca zamieša karty a uloží ich otočené lícom nadol na kôpku. Hráč otáča karty jednu po druhej. Na kartách sú obrázky, ktoré značia božteky, pesničky, šteklenie a iné zábavky, ktorými sprievodca poteší hráča. Pozor, keď hráč potiahne kartu so slniečkom, musí zo svojich kariet vrátiť jednu až tri karty, podľa počtu slniečok. Slniečka a vrátené karty dá sprievodca bokom. Keď otočí vankúš, položí ho pod postavičku. Paplónom ju prikryje a medvedíka položí vedľa postavičky pod alebo na paplón. Hneď ako hráč vloží do postieľky tieto 3 karty, je koniec hry. Hráč dá všetky svoje karty sprievodcovi, ktorý vykoná všetky činnosti zobrazené na hráčových kartách: dá mu božtek, zaspieva mu pesničku, pošteklí ho atď. Keď to všetko spraví, obráťte postavičku zatvorenými očami nahor. Ostáva už len zaželať jej a sebe dobrú noc.

Pre deti vo veku 3 - 6 rokov
Pre 2 hráčov
Obsahuje 32 kariet

Rozmer balenia: 15,6 x 11,7 x 2,8 cm 

Vyberte si variant:

13,55 €