Djeco - Kartová hra Bata - Miaou

Kartová bitka, vyššia karta berie; od 3 rokov

Kartová hra Bata - Miaou

Cieľ hry: Získaj všetky karty.
Postup: Hráči si rozdajú všetky karty narovnako. Karty majú otočené lícom nadol. Naraz otočia vrchnú kartu svojej kôpky a položia ju doprostred. Vyššia karta berie ostatné. Pri rovnakých vyšších kartách nastáva bitka. Hráči položia na svoju vyloženú kartu ďalšiu, ale otočenú lícom nadol a na ňu ďalšiu, už otočenú lícom nahor. Karta, ktorá je teraz najvyššia, berie všetky ostatné. Víťaz je ten, kto získa všetky karty.
Plus: Deti, ktoré nepoznajú čísla, sa pri hre poľahky naučia čísla do 6. Číselná hodnota, výška karty je totiž vyjadrená aj farebne a výškou mačky. 
Odporúčaný vek: 3 - 6 rokov
Počet hráčov: 2 - 4
Počet kariet: 36
Trvanie hry: ca. 10 min.

Rozmery balenia: 8,5 x 1,7 x 2,8 cm 

Vek: 3 - 6 rokov Počet hráčov: 2 - 4 Obsah: 36 kariet Cieľ hry: Získať všetky karty. Táto kartová bitka je navrhnutá špeciálne pre mladšie deti. Postup hry: Hráči si rozdajú všetky karty. Každý si otočí karty lícom nadol a uloží pred seba na kôpku. Všetci naraz otočia vrchnú kartu svojej kôpky. Hráč, ktorý vyložil najvyššiu mačku, berie ostatné karty. Keď hráči vyložia rovnako vysoké mačky, povedia tí, ktorým tieto karty patria "Bata-mňau!" a na svoju vyloženú kartu položia druhú kartu, ale otočenú lícom nadol a na ňu tretiu kartu už lícom nahor. Koho mačka je teraz vyššia, berie všetky vyložené karty. Hráči, ktorí ešte nevedia počítať, určia víťaza bitky jednoducho porovnaním výšky mačiek.

Vyberte si variant:

7,95 €
Please select variants first